• BİZ KİMİZ?

  HAKKIMIZDA

  1979 yılında kurulan Kocaeli İş Güvenliği ve İş Yeri Hekimliği ve Sağlık Hizmetleri, Kocaeli'ndeki en eski mesleki hekimlik uygulamasıdır ve güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratmaya çalışıyoruz. Dr. Ethem Çalpan iş yeri hekimliği alanında onlarca yıllık deneyimi vardır ve yalnızca iş yeri hekimliği uyguladığımız için, kendimizi tamamen iş yeri hekimliği ihtiyaçlarınıza adadık. Kapsamlı bir iş yeri hekimliği hizmetleri yelpazesi sunuyoruz ve programlarımızı bireysel ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirerek ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri garanti ediyoruz. Özel ekibimiz size yardımcı olmak ve iş sağlığı ihtiyaçlarınızın azami özen ve profesyonellik ile karşılanmasını sağlamak için burada. 

  Kocaeli İş Güvenliği, İş Yeri Hekimliği ve Sağlık Hizmetleri, çalışanlarınızın refahı için özel olarak tasarlanmıştır. Sağlıklı bir iş gücünün üretkenlik ve başarının anahtarı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle uzman sağlık profesyonellerinden oluşan ekibimiz kuruluşunuzu desteklemek için burada. Proaktif sağlık değerlendirmelerinden yerinde tıbbi konsültasyonlara kadar, çalışanların sağlığını geliştirmek, işle ilgili yaralanmaları önlemek ve iş sağlığı düzenlemelerine uygunluğu sağlamak için bir dizi özel hizmet sunuyoruz. İş Sağlığı Hizmetlerimize yatırım yaparak, iş gücünüzün canlılığına ve uzun ömürlülüğüne yatırım yapıyor, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha üretken bir çalışma ortamı sağlıyorsunuz. Başarılı bir işyerine doğru ilk adımı bugün atın!

  Çalışanların bir şirketin en önemli varlığı olduğuna inanıyoruz, bu nedenle onların güvenli bir iş yerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli sektörlerle çalışıyoruz. Sağlık ve güvenlik danışmanlarımız, kuruluşların mevzuata uygun hale getirilmesine, güvenli çalışma ortamları yaratılmasına, sigorta maliyetlerinin düşürülmesine ve çalışanların tazminat taleplerinin azaltılmasına yardımcı olur.

  İş yeri hekimliği, iş yeri güvenliği vede diğer osgb hizmetlerini başta Kocaeli ve İstanbul olmak üzere diğer komşu illerede bu hizmetleri verme yetkisine sahibiz vede eksiksiz bu hizmetleri sağlamaktayız.

  AMACIMIZ TÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEHLİKELERİNİ YÖNETMEK, KONTROL ETMEK VE ORTADAN KALDIRMAKTIR.

  BİZ KİMİZ?
 • İşyeri Güvenliği ve İşyeri Hekimliği Bizim İşimiz.

  Yanınızdayız.

X