İlk Yardım Çantası ve İçeriği

Resim

İşyerinizde iyi stoklanmış bir ilk yardım çantasının bulunması önemlidir. İlk yardım kutunuz da kontrol edilmeli ve gerekiyorsa doldurulmalıdır. Bunu yapmak, herhangi bir kaza veya yaralanmayla mümkün olduğunca hızlı ve etkili bir şekilde başa çıkmak için iyi donanıma sahip olmanızı sağlamak açısından çok önemlidir. Çoğu şirketin ilk yardım çantasının içeriğini ve içeriğini izleme görevinde karşılaştığı sorun, zaman faktörüdür. İlk yardım kutunuzu, her bir öğenin miktarını ve hatta içindekilerin son kullanma tarihlerini kontrol etmek zaman alır.

İşyeri sağlık ve güvenliği, Görevde Yaralanma vb. ihtiyaçlarınız için en uygun çözümdür. 

NE BEKLEYEBİLECEĞİNİZİ:
Kutudaki her bir öğenin miktarının ve son kullanma tarihlerinin denetlenmesinin yanı sıra, içeriğin düzenli olarak yeniden doldurulmasını da bekleyebilirsiniz. Hangi öğelerin diğerlerinden daha erken sona erdiğini ve bunları ne zaman kontrol etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ayrıca ilk yardım kutusundaki hangi eşyaların diğerlerinden daha hızlı kullanıldığını da biliyoruz.

KİMLER FAYDALANACAK:
İlk Yardımcılar şirketinizde çok önemli bir rol oynamaktadır. İlk Yardımcıların acil durumlarla başa çıkabilmeleri için uygun şekilde eğitildiğinden emin olmak için para ve zaman harcadınız. İlk yardım görevlinizin, uygun şekilde stoklanmış bir ilk yardım çantası olmadığı için eğitimini kullanamayacağını ve birine yardım edemeyeceğini düşünmeyin. İlk yardım kutunuzu dolu tutarak, ilk yardım görevlilerinizin işlerini yapmak için ihtiyaç duydukları şeylere her zaman sahip olmalarını sağlayacağız.

X